УВАГА!!! Розпочато набір на навчання за спеціалізацією «Безпілотні авіаційні комплекси»
22.07.2016, 08:03

Однією з основних тенденцій розвитку авіаційної техніки є активний розвиток безпілотної авіації. Розроблення безпілотних авіаційних комплексів проводиться в цей час фактично всіма індустріально розвиненими країнами світу, застосування яких є актуальним в завданнях цивільного призначення. Наприклад, при боротьбі з наслідками надзвичайних ситуацій, стихійними лихами, для розвідки і аерофотозйомки тощо. Безпілотний транспорт має суттєві відмінності: технічні характеристики, умови польоту, принципи керування польотом.

Тому, зважаючи на вищевикладене та багаточисленні звернення абітурієнтів щодо можливості вступу та навчання за програмою підготовки операторів наземних засобів керування безпілотними літальними апаратами було відкрито спеціалізацію «Безпілотні авіаційні комплекси» в межах спеціальності 272 «Авіаційний транспорт» для набору абітурієнтів на навчання в 2016-2017 н. р.
    То ж не прогавте свого шансу – подавайте документи на одну із найперспективніших спеціалізацій!