Семінар «Аеродинамічні характеристики перспективних БПЛА» на кафедрі аеродинаміки та безпеки польотів літальних апаратів
23.06.2016, 11:11

4 липня 2016 року о 10:00 годині на кафедрі аеродинаміки та безпеки польотів літальних апаратів відбудеться семінар «Аеродинамічні характеристики перспективних БПЛА».

Програма семінару:

Виступ Є. Ударцева – д.т.н., професор. «Вихороактивні крила БПЛА»

Виступ С. Алєксєєнка – аспірант. «Керування відривом потоку за допомогою утворювачів повздовжніх вихрів на передній кромці крила». Науковий керівник – Є. Ударцев.

Виступ Г. Ортамевзи – аспірант. «Експериментальна оцінка аеродинамічних характеристик надувного крила. Науковий керівник –     Д. Зінченко (КПІ).

Виступ А. Рахматі – аспірант. «Розрахунково-експериментальна оцінка аеродинамічних характеристик замкнутого параболічного крила». Науковий керівник – Д. Зінченко (КПІ).

Виступ О. Жданова – аспірант. « Перспективи експериментальних досліджень БПЛА в великій аеродинамічній трубі ТАД – 2 НАУ». Науковий керівник – Є.  Ударцев.

Презентація методичного посібника: «Фактори ефективності і безпеки польотів повітряних суден»

Керівник семінару: професор Є. Ударцев

Місце проведення: Національний авіаційний університет, корпус 9, аудиторія 207.