Перебування делегації Національного університету Сан Агустин з Перу в НАУ
30.06.2016, 12:46

Перебування делегації Національного університету Сан Агустин з Перу в НАУ

З 20 по 25 червня делегація представників Національного університету Сан Агустин (Перу) відвідала НАУ з офіційним візитом у відповідь на візит представників НАУ до Перу. Під час зустрічі було проведено переговори про подальшу співпрацю між НАУ та університетами Перу, підписано міжнародний договір про співпрацю між університетами. Проведенню успішних переговорів активно сприяли співробітники міжнародного відділу НАУ на чолі з Ольгою Шевченко.

23 червня було проведено науково-практичний семінар «Екобіотехнологія та біоенергетика», в якому брали участь представники з Перу та студенти і викладачі кафедри біотехнології ННІЕБ, кафедри хімії та хімічної технології, кафедри авіаційних двигунів, кафедри основ архітектури та дизайну, співробітники НАН України.