Майбутні архітектори отримують навички роботи в проектної організації
30.06.2016, 12:33

Майбутні архітектори отримують навички роботи в проектної організації

Студенти 4 курсу напрямку підготовки 6.060102 «Архітектура» проходили проектну практику на кафедри містобудування ННІАП та в ДП «Український науково-дослідний інститут цивільного сільського будівництва».

Під керівництвом завідувача кафедри Галини Агєєвої, доцента Сергія Буравченко, старшого викладача Олега Кравченко та провідних спеціалістів ДП «УкрНДцивільсільбуд» студенти ознайомились зі структурою проектної організації, особливостями управління та випуску проектно-кошторисної документації. Особлива уваги приділялась вивченню окремих етапів, а саме збору вихідних даних, аналізу містобудівної ситуації тощо.

Кожний із студентів під час виконання індивідуального завдання продемонстрував набуті знання та навички виконання архітектурних та конструктивних рішень проекту індивідуального житлового будинку.