НАУ має доступ до бази даних Scopus
7.12.2016, 13:39

НАУ має доступ до бази даних Scopus

До 3 червня 2017 року НАУ має доступ до найбільшої у світі бази даних рефератів та цитування рецензованої літератури Scopus. Доступ здійснюється з мережі НАУ, бібліотеки і через VPN - доступ до мережі НАУ.

Консультації з приводу роботи з наукометричною базою даних Scopus можна отримати в кім. № 6 головного бібліотечного корпусу.

Scopus (http://www.scopus.com/) - найбільша в світі єдина реферативна база даних, яка індексує понад 21 000 найменувань науково-технічних та медичних журналів приблизно 5 000 міжнародних видань. Ця щодня оновлювана база включає записи, навіть до першого тому, першого випуску журналів провідних наукових видавництв. Вона забезпечує неперевершену підтримку в процесі пошуку наукових публікацій та пропонує посилання на всі реферати з широкого обсягу доступних опублікованих статей. Scopus містить 54 мільйона записів з 1823 року, 84% яких містять посилання на публікації з 1996 року.