Індексуємо наукові збірники в міжнародних науко-метричних базах

reestratsii na nmt 2024

suchasni zakladi osviti

Індексуємо наукові збірники в міжнародних науко-метричних базах

У грудні 2016 року збірник наукових праць «Вісник Національного авіаційного університету. Серія: Філософія. Культурологія», який видається кафедрою філософії Навчально-наукового Гуманітарного інституту успішно пройшов індексацію в міжнародній науково-метричній базі Index Copernicus International та включений до бази даних Index Copernicus International Journals Master List 2015 .

Index Copernicus International – це міжнародна наукометрична база даних, яка створена у 1999 році в Польщі. Вона включає індексування, ранжування та реферування журналів. База містить близько 45 000 наукових журналів з усього світу. В 2015 році понад 5 000 періодичних видань позитивно пройшли процес багатовимірної параметричної оцінки. Індекс ICV відображає рівень розвитку журналу, а також його впливовість.

Вітаємо колег з отриманням позитивної оцінки від Index Copernicus! Бажаємо подальших творчих успіхів!