Святкування Дня маркетолога в Навчально-наукового інституті економіки та менеджменті
27.10.2016, 11:09

reestratsii na nmt 2024

suchasni zakladi osviti

25 жовтня маркетологи Навчально-наукового інституту економіки та менеджменту маркетологи відзначали професійне свято.

Студенти кафедри маркетингу ННІЕМ у холі 4 корпусу організували святковий захід. Ведучими програми були студенти групи МР-313 ФЕП Валентин Кошелєв і Дмитро Задумін, які провели конкурси «Аукціон побачень», «Квест для першокурсника», «Міні брейн-ринг».

Цікаві доповіді про маркетинг представили студенти кафедри маркетингу ФЕП Ірина Садовською, Марина Ткачук та Аліна Рибалко.

Святкування супроводжувалось прекрасними піснями під гітару та запальними танцями. Молодь та викладачі насолоджувалися гарячим чаєм і кавою, які так цінуються в ці холодні дні.

Також був проведений конкурс серед викладачів та студентів щодо обізнаності у сфері маркетингу. Глядачі даного конкурсу перевіряли хто більше знає про маркетинг: викладачі чи їхні студенти.

Святкування пройшло у радісній та дружній атмосфері. Задоволення отримали всі – студенти, викладачі кафедри маркетингу та й усі присутні.