Студентка ННІЕМ стала переможцем конкурсу соціальних проектів Благодійного фонду Олени Тищенко
27.10.2016, 11:18

За ініціативи Олени Тищенко був оголошений конкурс на кращу ідею соціального проекту для розвитку міста Овруч.

За результатами конкурсу перемогу здобула молода овручанка,  студентка 5 курсу кафедри маркетингу Навчально-наукового інституту економіки та менеджменту НАУ Ірина Костюк.

Переможниця отримала сертифікат на 10 тисяч гривень та солодощі.

Слід відзначити, що її проект по створенню дитячого центру розвитку та дозвілля в майбутньому буде втілений в життя у місті Овруч за підтримки Благодійного фонду Олени Тищенко.

Підтримка соціальних ініціатив молоді Полісся та сприяння збереженню місцевих традицій є пріоритетними напрямками діяльності Благодійного фонду Олени Тищенко, який і надалі робитиме все можливе для розвитку соціальної сфери Поліського регіону.

Адміністрація та викладацько-професорський склад ННІЕМ щиро вітає Ірину Костюк та бажає подальших успіхів!