НАУ удостоєно Почесного звання «Лауреат конкурсу» І ступеня
27.10.2016, 11:35

НАУ удостоєно Почесного звання «Лауреат конкурсу» І ступеня

25 жовтня 2016 р. на VIII Міжнародному форумі «Інноватика в сучасній освіті» та IV Міжнародній виставці закордонних навчальних закладів «World Edu», що відбулися в Київському Палаці дітей та юнацтва, Національний авіаційний університет достойно здобув перемогу в рейтинговому виставковому конкурсі з тематичної номінації «Інноваційні підходи до вивчення англійської мови в навчальних закладах» та був удостоєний Почесного звання Лауреата конкурсу І ступеня та нагороджено Дипломом.

Номінована конкурсна робота була виконана під керівництвом директора Інституту доуніверситетської підготовки, доктора педагогічних наук, професора Н. Муранової та директора Центру новітніх технологій доктора технічних наук, професора В. Казака.

Вітаємо колектив університету з почесною нагородою та бажаємо подальших звершень і перемог!