Конкурс студентських наукових робіт Стипендіальної програми Фонду Віктора Пінчука "Zavtra.UA" 2016/17
28.10.2016, 08:25

15 жовтня Фонд Віктора Пінчука розпочав відкритий конкурсний добір учасників програми підтримки талановитої молоді Стипендіальної програми «Завтра.UA». Місія програми - сприяти формуванню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни та створювати і розширювати можливості для молодих та відповідальних лідерів, які стануть генераторами змін.

Порядок та строки подання документів

Для того, щоб взяти участь у конкурсі, необхідно пройти реєстрацію в електронному вигляді через форму реєстрації на сайті конкурсу http://zavtra.in.ua  з 15  жовтня до 30 листопада 2016 року включно та  завантажити електронний пакет  документів.

Фонд запрошує до участі у відкритому конкурсі студентів 3-6 курсів денної форми навчання українських вищих навчальних закладів 4-го рівня акредитації.

Для участі у конкурсі апліканти мають відповідати наступним вимогам:

Стипендіати програми «Завтра.UA» отримують:

Детальна інформація по Конкурсу студентських наукових робіт Стипендіальної програми Фонду Віктора Пінчука "Zavtra.UA" 2016/17