Дизайнери Навчально-наукового інституту аеропортів для воїнів АТО

reestratsii na nmt 2024

suchasni zakladi osviti

Дизайнери Навчально-наукового інституту аеропортів для воїнів АТО

24 жовтня 2016 року в холі 9 корпусу Національного авіаційного університету відбулася виставка-конкурс «Обереги для українських воїнів». Студенти 101 та 201  груп на чолі зі старшим викладачем кафедри дизайну інтер’єру ННІАП О. Сідоровою виготовили для воїнів АТО оригінальні та оптимістичні обереги з вишивками та аплікаціями за мотивами українського фольклору. У вироби студенти вклали багато фантазії та душевного тепла. Відвідувачам виставки особливо сподобалися авторські ляльки-мотанки - традиційні для українського мистецтва, вишиті мішечки-обереги та аплікативні колажі.

Лауреатами виставки-конкурсу «Обереги» стали:

Олександр Богуш (гр. 201); Христина Шепелюк (гр. 101), Павло Бахтин (гр. 201), Аліна Гетьман (гр. 101), Віталій Корочанський (гр. 201), Марія-Юлія Сідорова (гр. 101)  та Юлія Лисенко (гр. 101).

Обереги будуть передані воїнам АТО.

Вітаємо переможців!