Анатолія Полухіна та Ірину Любченко поновлено на посадах в НАУ
28.10.2016, 11:50

Анатолія Полухіна та Ірину Любченко поновлено на посадах в НАУ

У зв’язку із необхідністю виконання рішень судів «Про поновлення на роботі першого проректора та проректорів НАУ» та за рішенням Вченої ради НАУ від 26.10.16 р. було  поновлено першого проректора М. Луцького та наступних проректорів: з науково-педагогічної роботи та корпоративного розвитку П. Борсука; з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків І. Зарубінську; з науково-педагогічної та виховної роботи Я. Козачка; з науково-педагогічної роботи А. Полухіна.

Сьогодні, 28.10.16 на зустріч з в. о. ректора НАУ Володимиром Ісаєнко прийшли А. Полухін та І. Любченко. Їх було ознайомлено з відповідним наказом про поновлення на роботі, а також запропоновано посади, відповідно до їх кваліфікації. На що вони дали свою згоду, засвідчену особистим підписом.