25.02.2015, 11:31

Курси бійця рятувальника «Combat Lifesaver» на кафедрі військової підготовки НАУ

23 і 24 лютого 2015 року на території НАУ Згідно з запланованими заходами під егідою Світового Конгресу Українців з курсантами випускного курсу пройшли курси бійця  рятувальника.

Ними керували директор програми Уляна Супрун та координатори (інструктори навчань) Станіслав Грещишин та Юрій Калініченко.

Були створені 5 навчальних місць, де інструктори відпрацьовували обстеження постраждалих, роботу з травмами дихальних шляхів; контролювання кровотечі, використання гемостатичних засобів; управління циркуляцією та інші заходи, необхідні майбутнім офіцерам.

По закінченню зборів інструктори провели з курсантами тестування та прийняли іспити. Кожен курсант кафедри надав 5-хвилинну презентацію на тему обрану інструктором.

Курси мають важливе значення у становленні курсантів, як професіональних офіцерів. Вони дали знання, вкрай необхідні для проходження служби в зоні АТО.

Слава Україні та її Збройним Силам!