Посвята в першокурсники
1.09.2014, 08:44

Посвята в першокурсники

29 серпня 2014 року в концертній залі Центру культури та мистецтв Національного авіаційного університету відбулася церемонія посвяти в студенти. Оскільки країна в ці дні бореться за свої незалежність і суверенітет, свято було наповнене духом патріотизму. Церемонія розпочалася з виконання гімну України. Першокурсники, їхні батьки та гості університету вшанували пам'ять героїв, полеглих у боротьбі за Україну, хвилиною мовчання. Лейтмотиву події відповідали і виконані пісні (Влад Павлов «Я не здамся без бою!», Лалі Ергемлідзе «Нас бьют, мы летаем», Катерина Романчук, Лалі Ергемлідзе і Влад Павлов «Точка на карте»). Потім до винуватців урочистостей з теплим вітальним словом звернувся ректор НАУ Микола Кулик. За давньою традицією він вручив першокурсникам символічний студентський квиток НАУ.

Університет поповнився новим загоном юнаків та дівчат, які за кілька років візьмуть на себе відповідальність за долю України. Побажаймо їм успіхів у навчанні та здобутті незламного духу патріотів України. Посвячені у студенти та учасники урочистостей виходили з зали під пісню Тараса Петриненка «Україна». Вона підносила і зміцнювала переконання, що наша Вітчизна буде вільною і щасливою.