ICGG 2014
18.08.2014, 07:10

ICGG 2014

11 серпня професор кафедри дизайну інтер'єру інституту аеропортів НАУ д.мистецтвознавства, к.т.н. I. Кузнецова повернулася із закордонного відрядження до Австрії. Вона брала участь у 15 міжнародній конференції з геометрії і графіки, яка відбулася в університеті Інсбрука. Два роки тому ICGG проходила в Канаді, в 2002 р. - в Україні.

Цього року в конференції брало участь 200 чоловік з 37 країн. Працювало 5 секцій. Доповіді тривали 20 хвилин, 15 хвилин - сама доповідь і 5 хвилин -дискусія. Україну представляло 6 учених. Професор I. Кузнецова виступила з доповіддю USE OF GEOMETRY AT CREATION OR THE ANALYSIS OF DESIGN AND ART OBJECTS, яка була представлена на 50 слайдах презентації. Інтерес викликали межі можливості застосування в прогностичних дослідженнях графічного дизайну розмірності Хаусдорфа, що розраховувалася. Тези і стаття опубліковані.

Наступна ICGG відбудеться в 2016 р. в Пекінському технологічному університеті (Китай).