Огляд-конкурс на кращий дипломний проект серед студентів ОКР «Бакалавр» напряму підготовки «Архітектура»
11.07.2014, 08:21

1 липня 2014 р., у День архітектора України, в Інституті аеропортів НАУ відбувся огляд-конкурс на кращий дипломний проект серед студентів-випускників денної форми навчання ОКР «Бакалавр» напряму підготовки 6.060102 «Архітектура».

Комісія працювала у такому складі: голова комісії - голова науково-методичної редакційної ради ІАП НАУ, д.т.н., професор А. Бєлятинський; секретар - доцент кафедри архітектури ІАП НАУ, к. арх. Н. Авдєєва; члени комісії: перший заступник директора Департаменту містобудування та архітектури КМДА А. Куделін, доц. каф. містобудування ІАП НАУ С. Буравченко, зав. каф. архітектури ІАП НАУ Ю. Дорошенко, зав. каф. комп’ютерних технологій будівництва ІАП НАУ О. Лапенко, доц. каф. архітектури НАУ М. Тимошенко, ст. викладач кафедри архітектури НАУ О. Хлюпін, ст. викладач кафедри архітектури НАУ Н. Семироз.

У конкурсі взяли участь 16 дипломних проектів. Комісія визначала переможців відкритим голосуванням за такими критеріями: актуальність теми; новизна, оригінальність запропонованих рішень; глибина опрацювання матеріалу; використання сучасних інформаційних технологій; впровадження результатів у виробництво, навчальний процес тощо; економічний або інший ефект від впровадження. Враховувалися також особисті навчальні, наукові та творчі здобутки авторів дипломних проектів.

За результатами обговорення та оцінювання робіт були визначені переможці, яким були вручені Грамоти Національного авіаційного університету.

І місце отримав диплом В. Щербака «Свято-Іоанівський монастир» (ст. викладач О. Хлюпін).

ІІ місце - О. Новіка «Транспортно-пересадковий вузол на розі проспекту Комарова і вулиці Гната Юри» (доцент О. Степанчук); Л. Кочерги «База відпочинку у місті Святогорську» (ст. викладач О. Хлюпін).

ІІІ місце - Н. Бєвзиії «Медіатека в Національному авіаційному університеті» (доцент Н. Авдєєва); Ю. Дружченко «Високощільна житлова забудова у місті Києві» (ст. викладач О. Хлюпін); З. Нартової «Центр дозвілля НАУ» (ст. викладач В. Дриженко).

Вітаємо переможців!