НКРЗІ оголошено конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців
22.07.2014, 08:41

НКРЗІ оголошено конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців

Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації оголошено конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців (керівників та спеціалістів).

Прийом документів проводиться до 09.08.2014р.

НКРЗІ - державний колегіальний орган, підпорядкований Президенту України та підзвітний Верховній Раді України, утворений 23 листопада 2011 року.

НКРЗІ здійснює державне регулювання у сфері телекомунікацій, інформатизації, користування радіочастотним ресурсом та надання послуг поштового зв'язку, а також здійснює у цій сфері повноваження органу ліцензування, дозвільного органу, регуляторного органу та органу державного нагляду (контролю).

Ми потребуємо:

кваліфікованих спеціалістів у галузі зв'язку, телекомунікацій, електроніки, радіотехніки, радіоелектронних апаратів, системних наук та кібернетики, інформатики та обчислювальної техніки, економіки та підприємництва, менеджменту і адміністрування, інформатики та управління, міжнародних відносин, правознавства тощо.

Ми пропонуємо:

Початківцям - впевнений старт у професійній діяльності, підтримку та допомогу на шляху професійного становлення, набуття практичного досвіду.

Професіоналам - затребуваність навичок та знань, можливість ними поділитися та поглибити.

а також:

Додаткову інформацію щодо конкурсу можна отримати на офіційному сайті НКРЗІ.

Контакти:
    тел.: 278-12-17,