Пройшов перший етап геральдичного конкурсу
23.10.2014, 10:39

Пройшов перший етап геральдичного конкурсу

До дня художника студентська рада Інституту Аеропортів провела конкурс на створення герба інституту. Обов'язковою умовою було використання аерозольних фарб синього, білого і помаранчевого кольорів, які є символікою інституту. Учасники вміло продемонстрували свою креативність і володіння даною технікою, за що отримали нагороди спонсорів заходу «Red Bull» і більярдного клубу «Авіатор»'.

20 жовтня голова конкурсної комісії Олег Кравченко, який є академіком української академії геральдики та членом наукового товариства геральдики і вексилології оголосив результати конкурсу.

Третє місце зайняв Микола Козак, друге – розділили між собою Єлизавета Яценко і Олександра Гайдай, а за перше місце сертифікат від спонсора і грамоту за участь отримав Артем Даневич.

В рамках заходу пройшов майстер-клас та доопрацювання розроблених ескізів.

Вітаємо переможців!