Від імені НАЗК декларантам телефонують шахраї
17.07.2018, 08:02

Від імені НАЗК декларантам телефонують шахраї

До відома суб’єктів е-декларування НАУ.

Відділ внутрішнього контролю, запобігання

та виявлення корупції інформує про наступне.

Національному агентству з питань запобігання корупції (НАЗК) стало відомо про непоодинокі факти дзвінків суб'єктам декларування начебто від імені працівників апарату Національного агентства. Дзвінки здійснювались з метою уточнення інформації, що вказана в їх деклараціях, наданих до Агенства в електронній формі.

У зв’язку з цим, у НАЗК роз’яснює, що її персонал ніколи не телефонує декларантам та не намагається отримати інформацію у подібний спосіб.

“Звертаємо Вашу увагу, що спілкування посадових осіб Національного агентства з суб’єктами декларування відбувається виключно в межах повноважень, пояснення щодо задекларованих відомостей запитуються в офіційній письмовій формі. Будь-який інший зв’язок здійснюється з суб’єктами декларування з телефонів або електронних адрес апарату Національного агентства, зазначених на офіційному веб-сайті НАЗК”, - йдеться у заяві.

Джерело: УНН