Участь делегації НАУ на Симпозіумі з науково-технічного співробітництва та обміну фахівцями між м. Хучжоу (КНР) і м. Києвом
27.07.2018, 08:28

26 липня 2018 року делегація НАУ на чолі з проректором з наукової роботи професором Володимиром Харченко прийняла участь у Симпозіумі з науково-технічного співробітництва та обміну фахівцями між м. Хучжоу (КНР) і м. Києвом, який проводився Державним підприємством Центр науково-технічної інформації та сприяння інноваційного розвитку України та China Talent and Technology Centr (Китай) за сприянням Міністерства освіти і науки України і Київської міської державної адміністрації.

У симпозіумі прийняли участь керівництво  м. Хучжоу (КНР)  та провідні фахівці  промисловості і вищих навчальних закладів Києва. Під час відкритої дискусії обговорювалися перспективи розвитку науково-технічного співробітництва за напрямками інтелектуальне виробництво; нові матеріали; інформаційні технології;  безпілотні авіаційні комплекси; штучний інтелект; технології екологічної охорони та економії енергії. Підписано меморандум про співробітництво між НАУ та China Talent and Technology Center.