Студенти НАУ на світовому авіасалоні «Фарнборо-2018»
20.07.2018, 08:02

Студенти НАУ на світовому авіасалоні «Фарнборо-2018»

«18-21 липня 2018 року ректор Володимир Ісаєнко та студенти Національного авіаційного університету на одному з найбільших у світі авіашоу Фарнборо (Велика Британія)».

Чи багато студентів в Україні мають фото на згадку про відвідини світового авіасалону? Не помилимося, якщо скажемо «ні».

А студенти НАУ, переможці конкурсу «Авіатор-2018» отримали таку радісну можливість. Поїздка до Великобританії на один із найвідоміших авіафорумів світу є їхньою нагородою за перемогу в конкурсі.

Тут студенти побачать новинки світового авіапрому, побувають біля стендів флагманів літакобудування Airbus, Boeing, Bombardier, Embraer, Gulfstream. Представники відомих авіаліній, провідні авіафахівці світу поділяться з ними досвідом, який в майбутньому молоді авіатори застосують в Україні. Задля її процвітання. Адже такий час неминуче настане.