Підвищення кваліфікації за системним підходом безпеки авіації ІКАО
23.07.2018, 07:35

Підвищення кваліфікації за системним підходом безпеки авіації ІКАО

19 та 20 липня 2018 р. на базі Інституту ІКАО був проведений курс «Системний підхід до управління безпекою авіації для керівників суб'єктів авіаційної діяльності». Курс провели директор Інституту ІКАО професор Галина Суслова та інструктор інституту IКAO, заступник начальника відділу міжнародних зв'язків Національного авіаційного університету, доцент Дмитро Бугайко.

Аудиторія включала вище керівництво авіакомпанії «АероВіз» - одного з флагманів авіаційних вантажних перевезень України. Виконання програми підвищення кваліфікації спрямоване на комплексне впровадження системи управління безпекою перевізником. Системне підвищення кваліфікації вищою керівної ланки авіапідприємств України є запорукою зростання рівня безпеки авіаційної галузі держави.