Першокурсники НАУ відвідали КСУ
20.06.2018, 11:26

Першокурсники НАУ відвідали КСУ

18 червня 2018 року студенти 1 курсу зі спеціальності «Міжнародне право» Навчально-наукового інституту міжнародних відносин НАУ в межах навчальної практики «Вступ до фаху» відвідали Конституційний Суд України.

Під час проведення екскурсії студенти познайомилися з історію створення Суду, його структурою, функціями, правилами  подання звернень громадян та вимогами  до кандидатів на посади суддів. Студенти також дізналися про створення та розвиток нового інституту конституційної скарги, що дозволяє звичайним громадян звертатися до Суду щодо перевірки законів на відповідність Конституції.

У  рамках екскурсійної програми першокурсники відвідали зал судових засідань, прес-центр, бібліотеку та музей Конституційного Суду.

Екскурсія посприяла підвищенню рівня правової обізнаності студентів ННІМВ щодо функціонування Конституційного Суду України. Це дало їм змогу оцінити свої можливості та пріоритети  майбутньої професійної діяльності в юридичній сфері.