Виставка-конкурс «Елементи благоустрою для НАУ»
4.04.2018, 10:06

reestratsii na nmt 2024

suchasni zakladi osviti

Виставка-конкурс «Елементи благоустрою для НАУ»

3 квітня відповідно до програми Фестивалю «Архітектура, дизайн, будівництво» у вестибюлі 9 корпусу відбулася виставка-конкурс  «Елементи благоустрою для НАУ» . Студенти 101 та 102 груп під керівництвом старших викладачів кафедри дизайну інтер’єру О. Сідорової та Л. Єременко розробили дизайн-концепції та макети лав для відпочинку з покриттям, освітленням та рекламними дошками для території НАУ. Відвідувачі виставки відзначили оригінальні, динамічні та прогресивні дизайнерські рішення представлених макетів, а також високу технічну майстерність студентів .

Переможцями виставки-конкурсу стали:

1 місце - Ілля Федоренко (гр. 101); 2 місце - Людмила Макарова (гр. 102) ; 3 місце поділили Любов Ярмолович (гр. 101) та Андрій Макеров (гр. 101).

Вітаємо переможців!