Відбудеться звітна конференція первинної профспілкової організації студентів та аспірантів НАУ
24.04.2018, 13:44

24 квітня 2018 року відбудеться XІ Звітна конференція Первинної профспілкової організації студентів та аспірантів Національного авіаційного університету.

Захід розпочнеться в Актовій залі НАУ о 15:20 год.

На порядок денний конференції винесено такі питання:

1. Звіт Первинної профспілкової організації студентів та аспірантів НАУ за проведену роботу в період з квітня 2017 по квітень 2018 року.

2. Про роботу ревізійної комісії профспілкового комітету студентів та аспірантів НАУ за період з квітня 2017 по квітень 2018 року (Доповідач: голова ревізійної комісії ).

3. Звіт про роботу Студентського кадрового агентства ППОСА НАУ за період з квітня 2017 по квітень 2018 року (Доповідач: голова Студентського кадрового агентства).

4. Звіт про роботу Відділу з організації заходів і подорожей ППОСА НАУ за період з лютого 2018 по квітень 2018 року (доповідач: голова Відділу з організації заходів і подорожей).

5.Про затвердження складу профспілкового комітету ППОСА НАУ.

6. Різне.

Нагадуємо, делегатами на Звітну конференцію ППОСА НАУ є студенти (члени ППОСА), які обрані на зборах профспілкового бюро відповідного навчально-наукового інституту чи факультету.