Чемпіонат України зі спортивної аеробіки
17.04.2018, 13:04

Чемпіонат України зі спортивної аеробіки

13-16 квітня 2018 року на базі Національного технічного університету України «КПІ ім. І. Сікорського» відбувся чемпіонат України зі спортивної аеробіки серед дорослих та юніорів. У змаганнях брали участь спортсмени із Запоріжжя, Сум, Бердянська, Львову, Одеси, Харкова, Тернополя, Житомира та Києва.

Збірну команду НАУ «Авіатор» представляли: Єременко Яна (НН АКІ), Посенко Альбіна (НН ІКІТ), Палій Валерія (НН ГІ), Сметанюк Лілія (НН ІМВ), Шмиріна Анастасія (НН ІМВ), Федченко Єлизавета (НН ІІДС), Панченко Олександра (НН ІМВ) та Блажевич Аніта (НН ІМВ).

У запеклій боротьбі наші дівчата у програмі «Степ-аеробіка» посіли ІІІ місце і стали бронзовими медалістами Чемпіонату України!. У програмі фанк-аеробіка наша збірна увійшла у п’ятірку сильніших.

Вітаємо тренера збірної команди старшого викладача кафедри фізичного виховання НН ГМІ С. Оргєєву та дівчат з вдалим виступом!