Скасовано довіреності звільненого посадовця на представництво НАУ

reestratsii na nmt 2024

suchasni zakladi osviti

Скасовано довіреності звільненого посадовця на представництво НАУ

Відповідно до статті 249 Цивільного кодексу України, у зв’язку зі зміною в кадровому складі університету скасовано довіреності щодо представництва інтересів НАУ видані В.І.Чепіженку.

Про це повідомляється в наказі в.о. ректора Національного авіаційного університету №154\од від 30 березня 2018 року.

«1. Скасувати довіреність №06.03/511-ю від двадцять сьомого грудня дві тисячі сімнадцятого року, видану Чепіженку Валерію Івановичу, щодо укладання від імені Національного авіаційного університету договорів цивільно-правового характеру на виконання певних робіт (договори підряду) та додаткових угод до них.

2.Скасувати довіреність №06.03/512-ю від двадцять сьомого грудня дві тисячі сімнадцятого року, видану Чепіженку Валерію Івановичу, щодо укладання від імені Національного авіаційного університету договорів пов’язаних з залученням вступників з числа іноземців та додаткові угоди до них; договорів про співробітництво в сфері міжнародної діяльності та додаткові угоди до них; договорів про надання університетом освітніх послуг (у тому числі ICAO) та додаткові угоди до них; договорів на замовлення (виконання) науково-дослідних (дослідно-конструкторських) робіт, технологічних робіт, тощо», - зазначається в документі.