Запрошуємо на щорічну Дев’яту Міжнародну виставку «Сучасні заклади освіти» та Сьому Міжнародну виставку освіта за кордоном «World Edu»!
13.03.2018, 12:34

15-17 березня 2018 р. в Київському Палаці дітей та юнацтва (м. Київ, вул. І. Мазепи, 13) відбудеться Дев’ята Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Сьома Міжнародна виставку освіта за кордоном «World Edu».

У виставці братиме участь Національний авіаційний університет та інші ВНЗ України. Запрошуємо відвідати виставку старшокласників і батьків, студентів та педагогічну громадськість.

Міжнародна виставка входить до числа найбільших заходів у нашій державі, що присвячені вищій освіті в Україні та за кордоном. Вона надає змогу всім бажаючим отримати інформацію про особливості навчання безпосередньо від представників ВНЗ.

Крім індивідуальних консультацій і особистих зустрічей, відвідувачі будуть мати можливість прослухати тематичні семінари та презентації, що проведуть представники освітніх концернів, коледжів, підготовчих програм і університетів.

Запрошуємо студентів та науково-педагогічних працівників університету взяти участь у роботі виставки, що працюватиме за графіком:

15.03.2018 р. з 10:00 до 18:00.
    16.03.2018 р. з 10:00 до 18:00.
    17.03.2018 р. з 10:00 до 16:00.

Вхід вільний.
    Детальна інформація та сформована програма роботи виставки, конференцій, презентацій, семінарів та круглих столів знаходиться за посиланням: http://www.vsosvita.com.ua/