Кубок ректора з шахів

reestratsii na nmt 2024

suchasni zakladi osviti

Кубок ректора з шахів

15-17 лютого 2018 року на базі спорткомплексу НАУ у рамках «Кубку Ректора» були проведені змагання з шахів серед студентів. Головний суддя змагань – завідувач кафедри фізичного виховання та спортивної підготовки ННГІ доцент І. Вржесневський.

У фінальному турі зійшлись команди ННІКІТ, ННГІ, ННІАП. З великою перевагою, третій раз поспіль, перемогла збірна команда ННІКІТ, у складі якої були: Н. Пілецький, С. Тарасюк та О. Чорнобривець. У напруженій боротьбі срібні нагороди  вибороли студенти ННГІ, а саме Д. Сокольницький, А. Плюхін, І. Фундітус, «бронза» дісталась  збірній команді ННІАП (М. Діханов, Ю. Колісник та В. Козюк). Загалом у змаганнях взяли участь 12 команд (37 студентів) різних інститутів НАУ.

Вітаємо переможців і призерів та бажаємо успіхів!