Попередні висновки робочої комісії університету
27.12.2019, 10:24

Попередні висновки робочої комісії університету

Робоча комісія (далі – Комісія), створена з метою службового розслідування причин та наслідків займання у підсобному приміщенні гуртожитку № 8 університету, дійшла попереднього висновку про те, що загоряння пластикових предметів спричинило пожежу в підсобному приміщенні та призвело до сильного задимлення гуртожитку.

У той же час встановлено, що старшим адміністратором гуртожитку Мариною Краснокутською та провідним інженером з пожежної безпеки та охорони праці Студмістечка НАУ Олександром Власовим не виконано розпорядження ректора НАУ від 09.12.2019 «Про посилення пожежної безпеки» та не вжито заходів з дотримання Правил пожежної безпеки у гуртожитку.

Враховуючи зазначені суспільно небезпечні обставини та наслідки ліквідації пожежі в гуртожитку № 8 та зважаючи на порушення трудової дисципліни зазначеними працівниками університету, Комісія вважає правомірним застосувати до них захід дисциплінарного стягнення.

Сьогодні Комісія продовжить свою роботу.