Увага, студенти та співробітники Національного авіаційного університету!
19.01.2018, 09:27

Увага, студенти та співробітники Національного авіаційного університету!

19 січня 2018 року розпочинає функціонування електронна газета Національного авіаційного університету «Авіатор». Вона є розширеною версією свого друкованого аналогу і дозволить розкрити ще більше актуальних та цікавих тем, аби ви були в курсі університетського життя.

У зв’язку із цим пропонуємо усім бажаючим долучитися до створення інформаційного контенту і стати дописувачем електронного «Авіатора». Пріоритетні теми – університетське життя, сфера освіти, авіація та космонавтика. Стилі – замітка, репортаж, огляд, інтерв’ю, коментар, аналітика, нарис, замальовка. Обсяг – необмежений. Бажано, аби матеріали супроводжувалися якісними фотографіями.

Дізнатися більше про новий «Авіатор» можна за посиланням: http://aviator.nau.edu.ua/

З питань співпраці звертайтеся до редакції, яка знаходиться у корп. №1, каб. 408. Або за телефоном: 406-68-34.