Увага, конкурс!

reestratsii na nmt 2024

suchasni zakladi osviti

Увага, конкурс!

Редакція газети «Авіатор» за підтримки адміністрації університету дає можливість спробувати себе у журналістиці,  проявити креатив та донести свою думку до багатотисячної аудиторії. Для цього ми и оголошуємо конкурс на кращий матеріал для електронної газети.

Конкурс проводиться у наступних номінаціях:

-          Кращий репортаж

-          Краще інтерв’ю

-          Краща аналітика

-          Кращий матеріал художньо-публіцистичного жанру

Крім того, окремо буде відзначена краща світлина до матеріалу. Переможець буде визначений шляхом підрахування «лайків» на офіційній сторінці НАУ у Facebook, Twitter та Instagram.

До участі у конкурсі запрошуються студенти, аспіранти, викладачі та інші співробітники Національного авіаційного університету. Їхню творчість оцінюватиме компетентне журі у складі представників керівництва, студентського самоврядування та співробітників редакції. А щоб оцінка була максимально об’єктивною, конкурсантам пропонується писати під псевдонімом.

Конкурс проходитиме щомісяця, починаючи з першого числа. Кінець терміну подачі матеріалів – кожне 25 число місяця. Матеріали надсилати на електронну адресу: KonkursIAV@nau.edu.ua.

Переможці у номінаціях будуть оголошені на офіційних пабліках у соціальних мережах та нагороджені подарунками і цінними призами. Тоді ж будуть розкриті справжні імена авторів.

Початок першого етапу подачі матеріалів – 1 лютого.

Бажаємо натхнення!