Запрошуємо архітекторів, будівельників та землевпорядників на зустріч-коучинг «Генерація експертів у будівництві»
16.04.2024, 13:55

Факультет наземних споруд і аеродромів Національного авіаційного університету запрошує усіх, хто цікавиться темою будівництва, приєднатися до захопливої зустрічі-коучингу «Генерація експертів у будівництві — сьогодення і майбутнє». Захід організовано за ініціативою в.о. декана ФНСА Октябрини Чемакіної.

17 квітня о 15:00 відбудеться онлайн-зустріч із провідним судовим експертом у галузі будівництва, кандидатом економічних наук Вадимом Ігнатьковим, який є експертом з інженерно-технічних заходів цивільного захисту Київського науково-дослідного інституту судових експертиз.

Під час заходу Вадим Ігнатьков поділиться цінними знаннями та досвідом щодо:

Це унікальна нагода для архітекторів, будівельників, землевпорядників та всіх, хто цікавиться галуззю, отримати актуальну інформацію від провідного фахівця та дізнатися про новітні тенденції та виклики у сфері судової експертизи в будівництві.

Приєднуйтеся до зустрічі та будьте готові до жвавого обговорення та обміну досвідом з експертом!

Посилання на онлайн-зустріч
    Код доступу: 888888

Долучайтеся до генерації експертів у будівництві та розкрийте свій потенціал разом із провідними фахівцями галузі!