Що таке FPV-дрон, для чого він потрібен і як ним керувати?
16.04.2024, 14:51

Що таке FPV-дрон, для чого він потрібен і як ним керувати?

17 квітня 2024 року в Навчально-науковому інституті неперервної освіти Національного авіаційного університету відбудеться зустріч зі стейкхолдером, під час якої студенти НАУ матимуть нагоду ознайомитися з FPV-дронами та їх застосуванням. Спеціальним гостем заходу стане Юрій Ганусяк — розробник ударних безпілотних літальних апаратів коптерного типу, пілот FPV та виробник акумуляторів для різних типів БПЛА.

FPV-дрони (First Person View) — це безпілотники, оснащені функцією «вид від першої особи». Оператор керує таким дроном за допомогою пульта та бачить місцевість навколо безпілотника в реальному часі через спеціальні окуляри, ніби сидячи всередині самого апарату, як пілот.

Під час відкритої лекції Юрій Ганусяк розповість про:

Ця зустріч стане чудовою нагодою для студентів та викладачів НАУ дізнатися більше про FPV-дрони, їх конструкцію, особливості керування та застосування у різних сферах, зокрема на війні.

Приєднуйтесь на зустріч за посиланням.

Не пропустіть цю унікальну можливість отримати цінні знання від експерта галузі!