Розкрий свій ІТ-потенціал разом з лідерами галузі
15.04.2024, 15:31

Розкрий свій ІТ-потенціал разом з лідерами галузі

Якщо ви цікавитесь світом технологій та інформаційних рішень, не пропустіть унікальну можливість розширити свої знання та отримати цінний досвід на ІТ-лекторії, організованому Студентською радою Факультету кібербезпеки та програмної інженерії  (ФКПІ) та NAU HUB.

Лекції будуть відбуватися о 18:00 в оновленому укритті корпусу №1.

Дати лекцій можна дізнатися тут.

Під час заходу відбудеться 7 захоплюючих лекцій від провідних експертів ІТ-галузі України та світу.

Серед компаній, які візьмуть участь: GlobalLogic, Valtech, Seeton, SoftServe та Solidgate. Ви матимете нагоду дізнатися більше про різноманітні напрямки ІТ-індустрії, починаючи від розробки програмного забезпечення та завершуючи штучним інтелектом.

Одна з головних переваг цього лекторію — можливість отримати запрошення на стажування, практику або навіть співбесіду безпосередньо від лекторів. Це унікальний шанс зробити перший крок у вашій кар’єрі в ІТ-сфері та встановити цінні контакти з провідними роботодавцями.

Розкрийте свій потенціал та відкрийте нові можливості для професійного зростання в динамічній ІТ-індустрії разом з провідними експертами галузі.