На Факультеті міжнародних відносин проведено міжнародну студентську конференцію «ПОЛІТ. СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ НАУКИ»
16.04.2024, 13:31

На Факультеті міжнародних відносин проведено міжнародну студентську конференцію  «ПОЛІТ. СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ НАУКИ»

На Факультеті міжнародних відносин відбулася XХІV Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і здобувачів вищої освіти «ПОЛІТ. Сучасні проблеми науки» за напрямом «Сучасні міжнародні відносини».

Робота конференції проходила за секціями:

З вітальними словами до учасників наукового заходу звернулися заступник декана з наукової та міжнародної роботи Марина Стригуль та завідувачі кафедр ФМВ. У роботі секцій конференції взяли 420 здобувачів вищої освіти та молодих науковців з Національного авіаційного університету та інших ЗВО України, серед яких:

Дякуємо учасникам за активну участь та інтерес до обговорення важливих питань! Бажаємо творчих успіхів та подальших наукових здобутків!